didpanas

День Вишиванки

16 травня 2019 року "День вишиванки"

Українське  народне свято, яке відмічається щороку кожен третій четвер травня. В цей день українці по всьому світу одягають вишиванки і виходять на вулиці міст, тим самим продовжуючи споконвічні традиції створення та носіння українського етнічного одягу. 

Традиції носити вишитий одяг передаються поколіннями, тому дуже важливо їх шанувати і пам'ятати, бо це наш генетичний код!

Didpanasmarket вітає всіх українців зі святом!!!

Aкція від Didpanas

"DIDPANAS SELFIE&WORLD"

Вітаємо переможців конкурсу! Ними стали наступні учасники:  1. Іryna Thornby; 2. Надія Березюк; 3. Віктор Гавріленко; 4. Інна Бєлянська; 5. Юрій Прут; 6. Тарас Стадницький 

Майже півроку нам приходили фотографії у футболках Didpanas як з України так і з усього світу: були і з Європи і з Африки і з Америки. Серед них двоє переможців у номінації "Didpanas World". Це Iryna Thornby з Великобританії та наш український мандрівник Юрій Прут зі Львова, котрий проїхав у футболці Didpanas значну частину північної Африки!;) Мушу відмітити, що порадувало теж сімейне фото у футболках Didpanas Надії Березюк та прекрасної пари з Чернівців опубліковане Віктором Гавриленко! А фото на День Незалежності України в київському офісі найбільшої в світі компанїї по страхуванню життя "MetLife" від Інни Бєлянської та селфі від Володьки з комедійного серіалу "Країна У" від Тараса Стадницького, тепер не тільки принесе перемогу унікального чохла учасникам, але й залишиться в історії вишиваного бренду Didpanas. Щоб отримати подарунки треба вказати модель вашого телефона та адресу доставки. Писати на didpanasmarket@gmail.com або на офіційні сторінки didpanasmarket в соціальних мережах на фб та інстаграм. Взагалі всім дякую за участь та приношу вибачення за запізнення оголошення результатів конкурсу! Didpanas виконував важливу святкову місію доставки новорічних подарунків для "слухняних" дітей!!!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=816683398390096&id=717115718346865

Didpanas на ярмарку в Лондоні

Didpanas взяв участь у благодійному заході на честь 23 річниці Дня Незалежності України, організованого соціально-культурним проектом World Pray for Ukraine, United for Ukraine, за офіційної підтримки Української греко-католицької церкви та посольствa України у Великобританії.

Video highlights of the 23rd Anniversary of Ukrainian Independence Day on 24th August social-cultural project World Pray for Ukraine, as part of United for Ukraine with the official support of the Ukrainian Greek-Catholic Church and the Embassy of Ukraine in the United Kingdom

www.unitedforukraine.net

https://www.youtube.com/watch?v=4Krp1XP4Xv8

Didpanas підтримує АТО!

Didpanas підтримує АТО та допомагає військовим на сході країни. Я, Михайло Скрипець, запевняю вас як виробник та в першу чергу українець, частина коштів з кожної придбаної вами футболки волонтерами доставляється безпосередньо до наших солдатів, як в якості грошей, так і продуктів, ліків та засобів. Пишіть на e-mail, ФБ відповім, розповім, підкажу, допоможу приміряти по телефону. Cлава Героям!

Сделано в KUZENKO.NET
Раскрутка сайта, Веб студия "МАКСО" Черновцы